25g Silica Gel Packs
| Items | 25g Silica Gel Packs |
| Name | Non toxic Silica Gel Desiccant |
| Size | 2-4mm |
| Colors | White, blue, orange |
| Weight(bag) | 1g to 1000g |
| Paper | non-woven paper, Aihua paper |
| Printing | printings in English |
| Moisture Adsorption | 32% |
| Packing | 600pcs/box |
| Weight | 25g/pack |
Hot Tags: 25g silica gel packs, China, manufacturers, suppliers, factory, made in China, cheap
Previous: Reusable Wardrobe Dry Bag